Tatili Doğada Yaşayın

Şile’nin doğa harikası sahilleri… Yemyeşil ormanların taze havası… Eşsiz bir gün batımı…

Mavi Köy, İstanbul’un yanı başında doğa ile iç içe denize dokunabileceğiniz bir tatil imkanı sunuyor.

Şile’nin tatil beldesi Sahilköy kasabasında 18 dönümlük sahasında konumlanan Mavi Köy, 61 adet odasıyla eşsiz bir deneyim teklif ediyor.

İster yarı olimpik havuzda güneşin tadını çıkarın, ister de tamamen kum olan sahilinde Karadeniz’in ferahlığını hissedin. Plaj barı ise güneşin ve denizin tadını çıkarırken serinletici içecekleriyle tüm misafirleri ağırlamak için misafirlerini bekliyor.

Tatilde spora yer açmak Mavi Köy’de çok kolay. Standart ölçülerdeki basketbol sahası ve tenis kortu konukların hizmetinde olacak.

Doğayı yürüyerek mi yoksa bisikletle mi gezmek istersiniz? Mavi Köy size ister orman içinde trekking imkanı isterseniz de bisikletle bir orman gezisi sunuyor.

Misafirler amfitiyatroda animasyon gösterisi ile eğlenceli vakit geçirebilir ya da sinema salonunda her gün yayınlanan filmlere göz atabilir.

Etkinlikler için İstanbul’un yanında ve doğa içinde bir yerden daha isabetli neresi olabilir? Mavi Köy, 250 kişilik oditoryumu ile her türlü konferans ve etkinliğe ev sahipliği yapabilir. Simültane tercüme odası imkanları ve coffee break desteği ile konferans ve etkinlikler için en uygun adres Mavi Köy…

Çocuklar Mavi Köy’e gelmek için sabırsızlanacak… Sekiz adet oyun atölyesi her gün çocukları için farklı bir aktivite sağlarken çocuk havuzu keyfini çıkarmak isteyenler için hazır. Ayrıca çocuk bisikletleri de ormanda pedal sallamak isteyenlerin hizmetinde olacak.

Patili dostlarımızı da unutmadık. Mavi Köy olarak her türlü evcil hayvanı ağırlamaktan da memnuniyet duyacağız.

Menü